ارومیه – نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت:سال ۹۸ زمان انتخاب نمایندگانی دارای تفکر انقلابی و دغدغه برخورد با فساد است.

به گزارش نخست نیوز، امیر دریابان علی شمخانی صبح چهارشنبه در یادواره شهدای بدر و خیبر شمالغرب کشور در ارومیه با بیان اینکه سال ۹۸ سال انتخابات حساسی است افزود: تفکر انقلابی در این بازه زمانی رسیدگی به دغدغه حل مشکلات اقتصادی و مقابله با تمرکز دشمن بر این نقطه است.

وی با بیان اینکه جایگاه امروز انقلاب اسلامی حاصل صبر و اتحاد مردم و همدلی موجود در کشور است ادامه داد: در حالی وارد دهه پنجم انقلاب شدیم که در ۲ ریل منطقه‌ای و داخلی موفقیت‌های بسیاری کسب کردیم

امیر شمخانی خاطرنشان کرد: ریل داخلی انقلاب ما همان “تفکر انقلابی و شهدایی” برگرفته از شعار پیروزی خون بر شمشیر امام (ره) بود

وی افزود: تفکر انقلابی مبتنی بر آیات الهی و توانایی متکی بر اقتدار مردمی است که توانسته بعد از ۴۰ سال همچنان در مسیر خود ماندگار باشد.

امیر شمخانی اظهارداشت: ریل دوم انقلاب نیز مصاف با جبهه بی ثبات سازان و جبهه ثبات خواهان بود که ۴۰ سال است شاهد جنگ در این جبهه هستیم.

امیرشمخانی اضافه کرد: منشأ اصلی قدرت جمهوری اسلامی ایران فرهنگ مقاومت و شهادت است و از این رو مبانی و مظاهر این فرهنگ نورانی بیش از هر موضوع دیگری در معرض تهاجم و تخریب دشمنان قرار دارد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی اظهارداشت: جنگ اقتصادی و روانی دشمن را که با شدت و گستردگی بی سابقه‌ای در جریان است ابزاری برای دلسرد کردن جامعه از تداوم مقاومت و پذیرش مسیر تسلیم و ذلت است.

امیر شمخانی تاکید کرد: پیروزی بدون مقاومت و تلاش حاصل نمی‌شود و با برنامه ریزی های صورت گرفته و تفکر انقلابی سال ۹۸ را سال مأیوس سازی دشمن قرار می‌دهیم.

منبع: نخست نیوز